Juvan Rauta Oy palvelee asiantuntevasti

Kiinnostuitko tuotteistamme?

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Tarjoamme monipuolisen valikoiman rakennustarvikkeita. Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Yhteystiedot

 

Juvan Rauta Oy

 

 Pyydystie 3

   51900 Juva

 

020 787 0500

 info@juvanrauta.fi 

toimisto@juvanrauta.fi

 

rautakauppajuva.fi

Aukioloajat

Maanantai - Perjantai 07:00 - 17:00

Lauantai 09:00 - 14:00

Sunnuntai                                                                  Suljettu


Kylmäpuron varasto

  • Suomen vahvimmat platina -sertifikaatti
  • Kauppalehti Menestyjät 2021-2023

Suorat puhelinnumeromme

petri ja liisa vihonen

Kauppias

Petri Vihonen  0400 651 054, petri.vihonen@juvanrauta.fi

Liisa Vihonen  0400 153 416, liisa.vihonen@juvanrauta.fi

Rakennustarvikkeet

 

Antti Kiiski

 0400 153 413

antti.kiiski@juvanrauta.fi

 

Antti Vuorinen

 0400 153 419

antti.vuorinen@juvanrauta.fi

 

Matti Vuorinen

 0400 153 418

matti.vuorinen@juvanrauta.fi

 

Teija Hulkkonen  0400 153 411

teija.hulkkonen@juvanrauta.fi

 

Kassa ja toimisto

 

Tarja Hattunen  0400 153 410

Minna Martikainen  0400 153 417

toimisto@juvanrauta.fi